ریاضی به سبک جدید و باحال

با ریاضی 20 در حین یادگیری ریاضی، احساس می کنی در حال بازی هستی، کارتون نگاه می‌کنی و امتیاز می‌گیری و مرحله‌های بعدی رو برای خودت باز می‌کنی. . ولی خیلی خیلی خیلی باحالتر

 

چرا ریاضی 20 ؟

2

بالا بردن انگیزه

 در طول دوره‌ها، میتونی پیشرفت ریاضیت رو ببینی و به تفاوتی که بین خودت و همکلاسیات ایجاد میشه افتخار کنی. البته ما یه سری سورپرایزهای انگیزه بخش هم داریم که الان در موردش چیزی نمیگم.

28

درس خواندن با لذت

درسی که برای خیلیها سخت و خسته کننده‌اس اینجا تو ریاضی 20، شیرین و سرگرم کننده شده. طراحی زیبا و متناسب با سن دانش‌آموزان از طرفی و سرگرم کننده بودن انیمیشن‌ها از طرف دیگه باعث شده که یادگیری این درس مثل یه بازی کامپیوتری ساده، چالشی و لذت بخش باشه.

23

یادگیری ریاضی به روشی اثبات شده

در ریاضی 20 ما با آموزش موثر درس‎‌ها به شیوه ای سرگرم کننده و مرور سیتسماتیک مطالب به همراه استفاده از ابزارهای قوی کمک آموزشی باعث درک عمیق و یادسپاری مطالب می‌شیم. یادگیری و یادآوری هر موضوع در ریاضی 20 به ساده‌ترین و سریعترین شیوه‌ی ممکن صورت می‌گیره.

5

پشتیبانی و حمایت دانش آموزان

ما هیچوقت تو رو تنها نمی‌ذاریم. همیشه می‌تونی رو پشتیبانی ما حساب کنی. ما بجای اینکه بهت ماهی بدیم، ماهیگیری رو یادت می‌دیم و پشتیبانت هستیم که درست یادش بگیری. 

انیمیشن‌های کوتاه و جذاب

در این مورد هر توضیحی که بدم کم گفتم … کلاسهای خسته کننده و مطالب پیچیده و سخت، جاشون رو دادن به انیمیشنهایی که هم فهمشون راحتتره هم خیلی کوتاهن… اینجا یه نمونه واست گذاشتیم… ببین و لذت ببر.

بالا رفتن اعتماد به نفس

وقتی دانش‌آموزی ریاضیش خوب باشه، بیشتر مورد توجه معلمها و هم کلاسیاش قرار میگیره. از طرفی درس ریاضی پایه‌ی خیلی از درسهاییه که تو آینده باهاشون سروکار داری. با ریاضی 20 می تونی تو مدرسه یه سر و گردن از همکلاسی‌هات بالاتر باشی.

آزمون‌های آموزشی و سنجشی

ما هم آزمونهای آموزشی با پاسخهای واقعا تشریحی داریم، هم آزمون‌های سنجشی. تو آزمون‌های آموزشی تو درسا رو عمقیتر یاد می‌گیری و با آزمونهای سنجشی می‌تونی نقاط قوت و ضعفت رو پیدا کنی و  بفهمی چقدر یه درس رو یادگرفتی. . ریاضی 20 با سوالات استاندارد و جواب‌های واقعا تشریحی تو رو به یه دانش‌آموز ممتاز و باهوش تبدیل می‌کنه

استفاده از بالاترین تکنولوژی‌ آموزشی جهان

ما تو وبسایت ریاضی 20 از بالاترین تکنولوژی‌ جهان استفاده کردیم. دانش‌آموزای کشورهای پیشرفته، تکنولوژی و سیستم‌های نوینی برای یادگیری درساشون در اختیار دارن. که ما اون تکنولوژی‌ها و سیستم‌ها رو خریداری کردیم و در اختیار شما گذاشتیم. 

علاقمند شدن دانش‌آموز به ریاضی

میدونی چرا خیلی از بچه‌ها از ریاضی متنفرن؟! چون هم سخته هم حوصله سربر. ولی ما اینجا یادگیری ریاضی رو آسون و لذت بخش کردیم. تو ریاضی 20 ما تمام تلاشمون رو می‌کنیم که تو رو به ریاضی علاقمند کنیم. 

بررسی نتایج و عملکرد دانش‌آموز و بازخورد

تو ریاضی 20، یه تیم حرفه‌ای فقط مسئول بررسی عملکرد و نتیجه‌هات هستن. ما پیشرفتت رو بررسی می‌کنیم و به بهترین شکل ممکن بهت کمک می کنیم. ما تمام تلاشمون رو می کنیم که تو بهترین نتیجه رو بگیری.

یادگیری هر جا و هر زمان

چه تو سفر باشی چه مهمونی، هرجا که دلت خواست ، هر وقتی که دلت خواست… بیا  اینجا ریاضی یاد بگیر.